ALFA IN - výroba, prodej, servis svařovací a řezací techniky

DAKAR 2024 a PERUN 200 MIG SYN PFC

SVAŘOVACÍ INVERTOR PROVĚŘENÝ DAKAREM.


Spolupracujeme s týmem ostříleného dakarského matadora Tomáše Ouředníčka. V lednu 2024 bude závodit v barvách nového týmu Toyota Gazoo Racing Czech. Náš svařovací invertor PERUN 200 MIG SYN i námi dodaná jednofázová elektrocentrála MEDVED ARCTOS 9000 bude pomáhat tomuto týmu v extrémně drsných podmínkách závodu DAKAR 2024.
Držíme řidiči Tomáši Ouředníčkovi a navigátoru Davidu Křípalovi palce k pěknému umístění, které bude odměnou jejich tvrdé práce a vytrvalosti.

Nejen motoristickým fanouškům nabízíme LIMITOVANOU EDICI – set svařovacího invertoru PERUN 200 MIG SYN PFC nebo PERUN 200 MIG MAN PFC s kuklou rychlý žralok DAKAR zdarma včetně bohatého příslušenství v ceně! Včetně vlastnoručního podpisu Tomáše Ouředníčka na svářečce !


Výstava METAL MADRID 2023

Právě probíhá výstava Metal Madrid 2023 v hlavním městě Španělska Madrid. Rádi Vás přivítáme na našem stánku 10A54.

PERUN 200 SDpulse

Na veletrhu jsme předváděli náš nejnovější svařovací stroj v naší profi řadě v dizajnovu PERUN.

Jedná se o profesionální jednofázovou svářečku pro metody MIG/MAG,MMA a TIG. Má velký přehledný barevný LCD displej s intuitivním ovládáním všech funkcí. Vývoj ovládání displeje a souvisejícího software probíhal u nás v ČR, ve firmě ALFA IN a.s. v Nové Vsi u Třebíče. Snažili jsme se vytvořit software s ohledem na naše dlouholeté zkušenosti při vývoji průmyslových svářeček. Upravit ho dle našich znalostí a Vašich připomínek z testování. S tím souvisí i mnoho synergických křivek, které jsou součástí naší nové svářečky PERUN 200 SDpulse. Včetně pulsního režimu u metody MMA a režimu intervalového bodování ideálně vhodného pro karosáře. Svářečka má osazen čtyřkladkový posuv drátu a vnitřní prostor je osvětlen pro větší přehled.

Součástí software je měření spotřeby a samozřejmě i knihovna náhradních dílů pro hořáky PARKER a ARC včetně objednacích čísel.

Perun 200 SDpulse

MSV BRNO 2023

Zveme vás MSV Brno ve dnech od 10. do 13.října 2023 na náš stánek: pavilon V, č.012.

V naší expozici se můžete těšit na:

SVAROG 522 Grafický displej

SVAROG 522

Svařovací pulsní synergické invertory pro MIG/MAG, TIG LA, MMA a drážkování jsou určeny nejen do těžkých průmyslových provozů.

Dálkové ovládání
Může být všude tam, kde se Vám to bude hodit. Díky silnému magnetu ho můžete spolehlivě umístit do vzdálenosti až 12m (délka prodlužovacího kabelu je 6m) na jakýkoliv feromagnetický materiál nebo jej prostě nechat na generátoru.

PERUN 200 SDPulse

Lehký a dobře přenosný, s intuitivním ovládáním, přednastavenými programy a vhodný pro začínající i profesionální svářeče!

Profesionální jednofázový svařovací stroj pro metody MIG/MAG, MMA a TIG LA. Pyšní se přehledným LCD displejem s intuitivním ovládáním všech funkcí, spoustou připravených synergických programů dle materiálu i čtyřkladkovým posuvem drátu včetně osvětlení vnitřního prostoru!

PERUN 200 SDPulse upoutávka

AXE 201 MIG LCD a PERUN 200 MIG SYN PFC

Natočili jsme pro Vás nové video o našich příbuzných svářečkách. Přestože každá vypadá jinak mají stejné ovládání. AXE 201 MIG LCD a PERUN 200 MIG SYN PFC jsou stroje se shodným softwarem určené do různých oblastí. AXE 201 je vhodná především do dílny, díky svým kolečkům a možnosti upevnění lahve. Perun je zase lehce přenosný na montáže.

Mají ještě několik dalších drobných rozdílů, které jsou vidět v našem videu na YouTube. Pro srovnání jsme s dovolením použili logo MDA RIDE, jejichž nejdůležitějším cílem je podporovat lidi se svalovou dystrofií. Pokud budete moci udělejte si čas 11.06.2022 na již 14. ročník v Praze.

Mistrovství ČR na dlouhé ploché dráze

Gratulujeme Martinu Málkovi k vítězství na mezinárodním mistrovství ČR v dlouhé ploché dráze. Jezdec AK Březolupy Martin Málek vyhrál na jediném kilometrovém oválu v Mariánských Lázních.

Tady je odkaz na záznam z pořadu Svět motorů v iVysílání ČT. Zde se v 38:28 začíná mluvit o dlouhé ploché dráze.

Martin Málek

Tradiční výstava ve Francii Paříž 17.05.2022-20.05.2022

Tradiční výstava GLOBAL INDUSTRIE 2022 se uskuteční v Paříži ve dnech 17. – 20. května 2022 a my se tam chystáme vystavovat.

Should you have a trip to spring Paris, we would like to personally present you our welding equipment at our stand 5R72 ALFA IN – CZECHTRADE.

Perun 200 AC/DC PULSE

Stroje PERUN AC/DC PULSE jsou určeny pro specializované svářecí provozy se širokou škálou svařovacích prací. Výbavou jsou určené především pro svařování metodou TIG. Samozřejmostí je množství neocenitelných funkcí umožňujících efektivní využití.

Jaké jsou přednosti tohoto invertoru kromě standardních funkcí pro svařování hliníku?

Perun 200 MIG SYN PFC

Dostali jsme jako dárek zmenšeninu našeho nejoblíbenějšího stroje Perun 200 MIG SYN PFC.

Děkujeme a blahopřejeme k dobře odvedené práci. Videa s návody k našim svářečkám i s popisem funkčností najdete nejen na našem YouTube kanále www.youtube.com\alfainas nebo přímo u stroje Perun 200 MIG SYN PFC na našich stránkách www.alfain.eu. Zde je konkrétní video s časovými odkazy a kapitolami s vysvětlením jednotlivých metod a jejich nastavení na našem Youtube.

Perun 40 Plasma PFC

Natočili jsme pro Vás video na oblíbenou plasmu Perun 40 Plasma PFC. Jedná se o krátký video přehled nastavení a základních možností stroje. Plasma je určena pro řezání různých materiálů. Například uhlíkatá ocel max. 15mm, nerezový materiál 12 mm a hliníkový plech 10 mm. Plasma umí automaticky vypínat ventilátor pokud se nepoužívá. V případě použití kružítka lze rychle a přesně řezat různé tvary.

PERUN 40 PLASMA PFC v akci